25.06.2013

Koniec roku szkolnego tuż, tuż... a tu choroba ;c

Heej!
Od poniedziałku jestem chora ;cc Trochę się smucę, bo to jednak najlepszy czas w szkole. Mało się uczymy, nie ma nic zadane... a tu choroba. Właściwie to nic takiego mi nie jest, tylko mam gorączkę.
Jutro mam zakończenie klas szóstych, w czwartek nie wiem, czy idziemy do szkoły, a w piątek po świadectwo i wakacje! Czekałam na nie od 3 września, bo nie wiem, czy pamiętacie, ale 1 września to była sobota.
Planów na wakacje większych nie mam, pojadę za granicę, przyjedzie do mnie Oliwia i to wszystko. Może jak się uda, to pojadę z rodziną nad morze, ale to pewne nie jest.
Przez to, że długo będę w domu, chciałabym częściej pisać posty na blogu. Wiem, wiem... Często to obiecuję, ale nie dotrzymuję słowa... Największym problemem w tym nie jest brak czasu, brak pomysłu na posta, czy niechęć. Jest to... brak zdjęć. Pewnie teraz zaczniecie pisać w komentarzach, że zdjęć nie potrzeba, że bardzie zadowoli Was sam fakt, że jest post i że o Was pamiętam. Jednak ja myślę, że ciekawiej jest, jak jest chociaż jedno zdjęcie. Ale jeżeli tak bardzo zależy Wam na postach, to specjalnie dla Was będę dodawać je bez zdjęć, ewentualnie z jakimiś starymi, których jeszcze nie widzieliście.
Dodaję zdjęcia z sesji z siostrą, która miała miejsce w niedzielę po festynie.
Zapraszam do polubienia FanPage'a tego bloga klik
A jeśli macie jakieś pytania do mnie, to zapraszam tutaj klik

Pa :*

1 komentarz:

 1. śliczne zdjęcia c:
  współczuję choroby :c
  już się nie mogę doczekać wakacji *.*
  pozdrawiam i zapraszam do mnie
  -> my-strangee-lifee.blogspot.com/ <-

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze...♥