23.08.2013

Współpraca

Hejka!
Mój blog zaczął współpracować z blogiem My life.  Gdy Klaudia będzie miała 15 obserwatorów, urządzimy konkurs! Więc zacznijmy obserwować bloga Klaudii!!!
Mam do was prośbę... Polecajcie bloga Klaudii... Ona dopiero zaczyna, uczy się... Współpracujemy głównie dlatego, żebym pomogła jej się wybić. Mam trochę doświadczenia w prowadzeniu bloga, więc dzielę się tym z innymi.
Pa!

2 komentarze:

  1. Fajnie, że współpracujecie :3

    wakacyjne-lzy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Zastanawiałeś się kiedyś co się dziej z człowiekiem, który stracił najważniejszych ludzi w życiu? Jak to jest zostać bez ludzi, którzy opiekowali się tobą całe życie? Jeśli tak, to zapewne wiesz co czuła Alison gdy straciła swoich rodziców. W dniu, kiedy to się stało, wszystko zaczęło tracić sens, a życiem tej dziewczyny rozsypało się jak zbity wazon. Straciła kontakt ze wszystkimi których kochała. Wyniszczona przez chorobę psychiczną Ali, zyskuje nowych członków rodziny i przyjaciół. Ale czy życie jak dawniej jest możliwe? Co pomoże jej wyjść z tego? Czy w momencie kiedy będzie jej się walił świat, jest miejsce na… miłość?
    http://lonelinesswithfrends.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze...♥